O nas


Firma Dongguang County Feitian Cold Roll Forming Machinery Co. Ltd. została założona w 2007 roku w Chinach z zarejestrowanym kapitałem 4 mln RMB na bazie funkcjonującego od 1996 roku rodzinnego przedsiębiorstwa, obecnie dzielącego się na 2 fabryki: Feitian i Feixiang.

Łączna powierzchnia zakładów to 36800 m2, gdzie pracuje w dwóch fabrykach i biurach łącznie ponad 100 pracowników. Obecnie firma zajmuje 9 pozycję pod względem ilości produkowanych maszyn do profilowania w Chinach.

Specjalizujemy się głównie w profilarkach do kształtowników, profili budowlanych, profili dla przemysłu motoryzacyjnego i elektronicznego itp. oraz wszelkich kształtowników nietypowych, projektowanych pod indywidualne zamówienie. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy już maszyny do produkcji ponad 500 różnych profili!

Posiadamy 2 warsztaty wyposażone w tokarki CNC, centra obróbcze, drążarki, wiertarki gabarytowe, wycinarki plazmowe i inny sprzęt niezbędny do wykonania podzespołów oraz 2 hale produkcyjne gdzie składamy gotowe maszyny.

Wyeksportowaliśmy już maszyny do ponad 100 krajów na całym świecie. Nasze maszyny przeznaczone na rynek europejski cechują się renomowanymi podzespołami, najwyższą jakością wykonania, oraz wykonaniem zgodnym z normami europejskimi, poparte certyfikatem CE.

Wierzymy, że jakość produkowanych maszyn jest podstawą działania naszego przedsiębiorstwa. Zapewniamy satysfakcję klienta oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie Polski.

Wybrane certyfikaty