Polityka jakości

Jakość i gwarancja
tick-box1.jpgMateriały najwyższego gatunku

Mając na uwadze fakt, iż rolki profilujące to najważniejszy element każdej maszyny do profilowania, jako jedni z niewielu producentów na rynku do produkcji rolek profilujących stosujemy stopy stali GCr12. Rolki z tej stali nie wymagają chromowania i nie rdzewieją, co ułatwia proces konserwacji oraz znacząco wydłuża ich żywotność. Wały i pozostałe elementy mocowań i konstrukcji wykonane są z gatunkowej hartowanej stali #45. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze maszyny będą pracować przez przez wiele lat bez potrzeby gruntownych remontów.

tick-box1.jpgSprawdzone rozwiązania konstrukcyjne

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w dziedzinie budowy i obsługi maszyn do profilowania, nasze konstrukcje to sprawdzone i przemyślane rozwiązania. Wszystkie elementy zostały drobiazgowo zaprojektowane w oparciu o wyliczenia i praktyczne doświadczenie naszych inżynierów. Nieustannie pracujemy nad optymalizacją i wprowadzaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, zawsze mając na uwadze żywotność oraz przyjazną obsługę naszych maszyn.

Nowoczesna automatyka

Automatykę do naszych linii wykonują specjaliści posiadający ponad 20 lat doświadczenia w automatyzacji linii do profilowania. W tym czasie wykonali już tysiące maszyn, w tym także na rynek europejski. Zapewniamy najnowocześniejsze rozwiązania w tym zakresie. Dobrze wykonana automatyka zapewnia lepszą wydajność produkcyjną oraz wieloletnie bezawaryjne użytkowanie.

tick-box1.jpgDoświadczone biuro projektowe

Dzięki współpracy z doświadczonymi projektantami oraz wspomaganiu specjalistycznym oprogramowaniem, możemy zaprojektować i wykonać szeroką gamę profili, od prostych, standardowych profili wymagających kilku zagięć, aż do skomplikowanych elementów o kilkunastu zgięciach. Wszystkie profile projektujemy indywidualnie pod wymagania Klienta.

tick-box1.jpgFachowy serwis

Uruchomienie maszyny, przeszkolenie, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny - tym zajmują się nasi fachowcy z doświadczeniem sięgającym 20 lat. Zapewniamy profesjonalne przeszkolenie z dziedziny obsługi i konserwacji maszyny oraz fachowe wsparcie w całym okresie użytkowania maszyny.

tick-box1.jpgGwarancja

Wszystkie nasze maszyny objęte są 12-miesięcznym okresem gwarancyjnym, z możliwością przedłużenia. Po upływie tego okresu służymy fachową pomocą i wsparciem pogwarancyjnym.

tick-box1.jpgZgodność z wymogami CE

Wszystkie nasze maszyny są przystosowane i zaadaptowane do surowych wymagań związanych związanych z nadaniem znaku CE. Oznacza to, że spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa, co jest poparte odpowiednim certyfikatem zgodności.